Iné elementy

Vernostný program Som Element

Posledný marcový týždeň som na Facebookovej stránke Som Element spustil pravidelnú aktivitu s názvom Utorkový kvíz. Každý týždeň sa môžete do kvízu zapojiť a odpovedať na otázky, ktoré sa týkajú knižného sveta. Často sa pýtam na názvy kníh, prekladateľov, či spisovateľov. Za každú správnu odpoveď, ktorú napíšete pod obrázok na FB stránke Som Element, získate 1 Element (E). Utorkového kvízu sa môžete zúčastniť v danom týždni od utorka do piatku. Všetky správne odpovede, ktoré sa v komentároch vyskytnú neskôr, sú neplatné. 

Čo je Element?

Element je špeciálna virtuálna mena webu www.somelement.sk, ktorú môžete získať za každú správnu odpoveď v rámci aktivity Utorkový kvíz.

Kde môžem využiť Elementy?

Nazbierané Elementy je možné využiť na webe www.somelement.sk. Za Elementy je možné získať zľavy na ponúkané produkty a služby a špeciálne výhody oproti návštevníkom, ktorí Elementy nevlastnia.

ELEMENT ÚČET

Aby ste mohli vaše nazbierané Elementy využiť, je nutné urobiť tieto 2 kroky:

  1. vytvorte si ELEMENT ÚČET cez tento odkaz,
  2. vyplňte a odošlite formulár pod registráciou ELEMENT ÚČTU.

Po úspešnej registrácii a odoslaní formulára, budú vaše nazbierané Elementy pripísané na ELEMENT ÚČET do 3 dní. 

Kedy bude možné uplatniť si Elementy?

Ponuka produktov a služieb je momentálne v prípravnej fáze. Chcel by som však zdôrazniť hlavné témy webu www.somelement.sk, ktorými sú beh, cestovanie, jazyky a knihy. Ponuka produktov a služieb sa preto bude týkať týchto 4 oblastí.

Získajte ďalší Element!

Ak máte konkrétny nápad alebo predstavu, čo by ste chceli získať za nazbierané Elementy, napíšte mi do formulára nižšie. Každý nápad bude odmenený 1 Elementom (E). Po odoslaní formulára vám do 48 hodín príde potvrdzovací e-mail, že ste získali 1 E. Formulár je možné odoslať len raz. Opakovaním odoslaním formulára nie je možné získať viac Elementov. A kto vie? Možno sa na vás usmeje šťastie a v ponuke si nájdete práve ten svoj produkt.

Nezabudnite sledovať FB stránku Som Element, na ktorej je každý utorok zverejňovaný Utorkový kvíz, komentujte správne odpovede, zbierajte Elementy, bavte sa a najmä buďte Element!

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.