O mne

Moje meno je Pavol Molnár, vyštudoval som odbor prekladateľstvo/tlmočníctvo anglického a nemeckého jazyka na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre a už štvrtý rok pracujem ako lektor oboch jazykov. Okrem toho vyhotovujem korektúry a preklady textov, vyvíjam nové systémy výučby cudzích jazykov a poskytujem jazykové poradenstvo. Nájdete ma aj medzi doučovateľmi na portáli doucma.sk.

Veľmi ma baví písanie textov na rôzne témy, milujem čítanie kníh, beh a cestovanie. A samozrejme, medzi moje záľuby patria predovšetkým cudzie jazyky, ktoré ma sprevádzajú po celý život. Posledné štyri menované koníčky sú zároveň aj nosnými témami tohto blogu. Verím, že sa mi cez moje články podarí sčasti priblížiť vám môj život, a že si medzi témami blogu nájdete aj tú svoju.

V prípade, že by ste ma chceli z akéhokoľvek dôvodu kontaktovať, neváhajte využiť sociálne siete Facebook a Instagram, na ktorých fungujú profily prepojené s touto webstránkou pod jednotným názvom Som Element. Budem sa tešiť najmä na vaše komentáre, názory, pripomienky a návrhy na zlepšenie alebo témy na články, ktoré by vás zaujímali. Ďakujem za vašu prejavenú dôveru a podporu. Nezmeškajte žiadnu novinku a buďte aj vy Element!